Brit Care

wallback21

Brit care hypo allergenic kıtten kullanan var mı memnun musunuz

1 CEVAP

cerenruya

Ben geçiş yaptim. İçerik cok güzel ama kedim gecerken zorlandı. Bir kez kakasinda bir damla kan gördüm cok şükür bir daha olmadı ama su anda da diskida agir bir koku var. Alışma süreci oldugu icin takip ediyorum hassas bir kedim var. Ama kademeli olarak uzun bir sürede gecerseniz bir sey olacagini sanmiyorum. Arkadasimin kedisinde hicbir sey olmadi. Bizimki de alışıyor ve cok istahla yiyor. Kullanabilirsiniz ama bakin dedigim gibi her mama her kediye yaramayabilir. Kedinizle alakalı. Dikkatli gecis yapın.