Kuru Mama Öneri

Sehermms

Merhabalar iyi akşamlar..
Benim iki kedim var doğduu doğalı hills tuna balıklı mama tüketiyoruz.
Şuan 10 aylıklar ve kilolu oldukları için gittiğimiz veteriner artık yetişkin mamaya geçmemizi söyledi.
Bu hills markasından da tadından sıkıldılar diye tahmin ediyorum.
Hills dışında önerebileceğiniz ve sizin kullanıp tavsiye edeceğiniz kuru mama var mı?
Henüz kısır değiller..
Sevgiler

3 CEVAP

gizemesersoy

acana kullanıyorum. brit care olabilir. proplan en kötü. ancak hillste çok tahıl var gerek yok bence hillse

Sehermms

İki kedim var 1.5 kg mama 15 ile 20- günde bitiyor.
Ama birisi 6.300 - Diğeri 5.800 kg.
Biraz artık diyet gibide düşünebiliriz.
Şuan aklımda Akana ve ND var

Gmz91910

Sanabelle sensitive kullaniyorz gayet memnunuz