Kedim Çok Mu Çirkin?

Bazı kişiler özellikle yengem kedime çok çirkin diyor! Sıçana benziyor diyor hortlak diyor çok kırılıyorum gerçekten çok mu çirkin ??

29 CEVAP

aycacetin2472

Bn olsam.tabi sizinle ilgili.deyil. yanlis anlama lutfen. O kelimeyi kullandigi gibi. Senin cocuklarin cokmu guzel.veya. gormek istemiyorsan. Birdaha bize gelm fln derim. Hayvanlra boyle muamele yapanlarin bnim yanimda yeri yok kesinlikle. Bnden uzak allaha yakin olsunlar. Bu arada dostunuz gercekkten cok gzuel. Bir can ins sahiplenmissinizdir. Satinalmasahiplen konularimiz var. Dostunuzla patili gunler :))

Duman14

Ayrıca kediniz çok özel bir ırka mensup aslında hava atmanız gerekir

AylinAksoy

Ne kadar güzel bir kedi boncuk boncuk :)

ibisaski

Gayet çok sevimli kediniz var ben cirkin bir kedi görmedim hayatimda öyle bile olsa sevmekten bakmaktan vazmi gececeksiniz öyle diyenler içinde gram hayvan sevgisi barindirmayanlardir net

hayvankurtarma

Bu güzel kediyi bulamayanlar var neresi çirkin masmavi cam gibi gözleri var maşallah

yanik_kedi

Bence yengeniz kusura bakmayın ama saçmalamiş her hayvan güzeldir olur mu hiç öyle şey!? baksanıza şu masumluğa :)

Luckyssss

Evet masallah cok guzel bi cirkinmis bu pisi :)

Duman14

Benim kedim cins kedi ve çok sevilen bir ırk olmasına rağmen çirkin diyorlar takmayın kediniz benim en sevdiğim kedi türünden aşık oldum diyebilriim

Çirkin hayvan diye bir şey olmamakla beraber, kediniz gerçekten çok şirin bir kedi :)

Minnak53

Evet ya maviş çok tatlı ay kusura bakmayın da daha fazla dayanamıcam yengeniz bir aynaya baksın yada yengenizle kediciğinizin resmini yan yana koyun oylama yapalım ;)))

TNAK75

Evimde besmek için yavru kedi arıyorum 05415107575

tika_waylan

Cok cok guzel hatta acayip guzel eaki misirda bu kediler kutsaldi diye biliyorum yanlis hatirlamiyorsam. Yengeniz pek hayvansever degil aanirim ayrica kedi cirkin olamaz hicbir kedi cirkin olamaz da hadi imkansiz bir sey oldu da cirkin oldu ne olacak ki ne farkeder?

Havanese_Siri

tika_waylan eski mısırda kutsal olan kedi sphynx

tika_waylan

Sphnyx kokeni Kanada ve yapay secilimle uretilmis bir kedi dogal bir tur degil diye biliyorum.
Siyam ve smokin kedilerle ilgiliyse eski zamanlarda kutsal olarak goruldueri ile ilgili cok sey duymustum.
Her neyse butin kediler cok guzel Kaplan'indan evcil kedisine vasagina kadar hepsi muhtesem