Kedim Çok Mu Çirkin?

Bazı kişiler özellikle yengem kedime çok çirkin diyor! Sıçana benziyor diyor hortlak diyor çok kırılıyorum gerçekten çok mu çirkin ??

29 CEVAP

hazalsenol

O senin dostun, arkadaşın, yoldaşın ve hayır çirkin değil. Senin sevgin onu güzelleştiren şey. Ayrıca tüm hayvanlar güzeldir . Çirkin , kötü gibi yorumları gerçek hayvanseverler yapmaz. Bu soruyu sorman bile saçma

tulaycan

Yengeniz hayvan sevmiyor bence bu yüzden dediklerine kulak tıkayın.

polo

bunu sormanız bile saçma demekki sizde azda olsa inanmışsınız kedinin köpegin çirkinimi olurmuş hem hayvan sahibine benzer derler benim arkadaşlarım kedim hakkında ay gözleri ne guzel ay yüzü ne tatlı diyor ve bu beni rahatsız ediyor nazar degecek diye gidip çimdikliyorum poloyu hayvanı hasta edecekler hisli hayvan bunlar anlıyorlar herşeyi :(

Senasakar

Tipik çevre baskısı. Ben Stiç'i ilk sahiplendiğim zaman "faremi bu ne biçim bir kedi" diyenler bile oluyordu. Neden iran kedisi almadığımı onların daha güzel olduğuna ikna etmeye çalışan bir zihniyet var sürekli. Ailem beni güzel yada çirkin olduğum için sevmiyor. Sizide öyle. Kedilerimizde bizleri görünüşlerimiz sayesinde sevmiyor. Bizler neden görünüşlerini seçme hakları olmayan canlılara güzel yada çirkin yakıştırmaları yapıyoruz? Onun kendi görünüşünden haberi bile yok. Böyle düşündüğünüzü bilse neler hissederdi?

izzy

Cirkin diyen aynaya baksın cok tatlı

burtex

benim kedim için dahi aynı şeyleri söylediler birisi biraz agresif bakışlarından psikopat gibi diyorlar diğeri beni çok seviyo ve her gece çenemin altında uyuyo onada çok şımarık sırnaşık diyolar insanlar hep bişey söylüyor kediniz gayet sevimli

HakanCanKinik

Kedinizin ırkı Birman biliyorsunuzdur vede çirkin bir kedi değil. Çirkin hayvan diye bir şey yoktur katılıyorum "hazalsenol"e.

Yavru_kedii

Bu soru neden burada

Aminto

Bir kedi nasıl çirkin olabilir ki. Yengeniz hayvan sevmediği için öyle geliyordur ona.

HakanCanKinik

Pardon Siyam olacaktı.

Ahmetemind

Çirkin diyenler aynaya baksınlara gayet tatlı bir kedi kediye çirkin diyeni ilk defa duydum dostunuz o

Havanese_Siri

Bence çok güzel

Duman14

Yengene benim yerime "bir arkadaş var sana aynaya bak diyor içindeki çirkinlik kedimin mükemmelliğinin yanında çok sönük kalıyor diyor "de

Havanese_Siri

Duman14 Kim o kediciğe çirkin diyebilir ki dünyalar güzeli maşallah o kadar güzel kedi zor bulunur :)

Queeninannesi

Benim kızımda gri olduğu için gelen misafirler çok itici çok korkunç diyorlar bende açık açık itici olan sensin deyip susturuyorum :) yengenizin gözleri çirkin bakıyordur