Kedimin Gözü Enfeksiyon Kaptı Galiba Tek Gözü Bulanık. Nasıl Bir Tedavi Uygulayabilirim

mise

Tek gözü bulanık. Ilık çay suyuyla kompleks yapıyorum ama damla falan kullanacaksam hangi damlayı kullanmalıyım. Teramicyn uygun mudur? Göz merhemi.

3 CEVAP

mhtpyldz

Benim kedimde enfeksiyon kapinca gözu bulaniklasmisti terramycn vermisti vet . ama siz gene de vet e sorup oype kullanin

ilknrdaisy

Kedimi sokakta buldugumda gozleri enfeksiyon kapmis haldeydi 1 damla 1 kremle hallettik 25 tl civari ucreti vardi ikisinin yani cok bir seu tutmuyor, veterinerineze goturun derim

yanik_kedi

Veterinerinize danışmadan lütfen ilaç kullanmayın bilmediğiniz bir durum söz konusu olabilir lütfen veterinere danışın