Kedimize Köpeklere Dendiği Gibi Hayır Desek Bizi Anlar Mı?

kayasimgee

Kedimin bir şey yapmamasını istediğim zaman bazen hayır dediğimde anlıyor fakat bazen anlamıyor. Eğitebilmek için nasıl bir yöntem izlemeliyim? Teşekkürler.

6 CEVAP

mericcdoga

Kediniz ne demek istediğinizi öğrenir anlar fakat yapısı gereği çoğu zaman umursamaz, size bazen anlamıyor gibi gelmesi de o yüzdendir bence

Merhabalar benim kedim hayır denilmesinden anlıyor ve ben hayır dediğimde bana vuruyor sonra yapmaya devam ediyor. Çok inatçı çok 😁😁

gayelise

Yapmasını istemediğiniz davranışları yaptığında o yere onun sevmediği hoşlanmadığı şeyleri bırakabilirsiniz şimdi adını hatırlayamadım da YouTube da var bu tür videolar izleyin bence

Kediler umursamaz canlılardır, biraz karakterine de bağlı tabii.

kayasimgee

Evet çok mantıklı geldi bu fikri bugün uygulayacağım videolara da bakarım teşekkür ederiiim

cakilgunes5

Benim obur tezgaha çıkmayı seviyordu tezgaha cift tarafli bant yapıştırip yas mamanin ağzını açıp koydum ttezgaha ziplamasiyla aşağı inmesi bir oldu haha bence deneyin ama bantin yapışkanini biraz hahafiffletin yapistirin çıkarin patisi zarar görmesin