Mrrk Sesi

damlayilmaz

Kedim seslendiğim zamanlarda ve bazeni beni gördüğünde mrrrkk gibi bir ses çıkartıyor. Değişik bir ses. Her kedi yapar mı böye

8 CEVAP

damlayilmaz

Gırgır yaptıkları zaman da babam, ciğerlerini eziyosunuz hayvanın tutarken bak nefesi bozulmuş demişti 😁😁

mericcdoga

Benimkinin ortalıkta koşuştururken çıkardığı sesleri bir duysanız :) 1000 çeşit mrrrk sesi çıkarıyo her kedi merak etmeyin

mihriii

evett benimki de yapar çok konuşkan

damlayilmaz

Teşekkürler 😁😁

MHG

Aklıma yeni kedi aldığımızda mırıldayan kedimi seven annemin “severken karnı gurulduyor bunun neden” diye ciddi ciddi sorması ve korkması geldi 😂

Gizemindostu

Bu ses bana bir yerden tanıdık geliyor sanki djsdjdjdfgh

drexssi

ahhahaha evet yapıyor

anti_duayen

Her Afeeet diye seslendiğimde aldığım cevap.. 🙂