Yine Mama Konusu

DidemCan

Biliyorum ev kedilerinin bakımı bayaa para ister ama şuan pek de maddi durumumuzun olduğunu söyleyemem.Market maması alma taraftarı değilim zaten.Uygun fiyatlı mama önerir misiniz lütfen?

8 CEVAP

ibisaski

Golosi alabilirsiniz

DidemCan

Evet bende golosi de karar kıldım

Yavru_kedii

BRİT CARE

Duman14

Maddi durumunuz iyi değilse sahiplenmeyin ben o hatayı yaptım maalesef asla dumanı bırakmak gibi bir niyetim yok ama taşınıyoruz teogum var ders alıyorum kardeşim özel ders alıyor birde ameliyat olmam lazım ayriyetten kış aylarındayız ev 2 katlı onun doğal gaz masrafı var 5 kişilik bir aileyiz onun masrafı dumanı kaliteli beslemeye çalışıyorum bir de okul masrafı sıkıntımı tahmin edersiniz birazda durumunuz düzelince alın bence

DidemCan

Yok sahipleneceğim kesin kumunu aşılarını mamalarını her şeyini hallettim yinede görüşünüz için teşekkürler

aycacetin2472

*********.com. bonocibo var bakabilirisiniz. Turk mali ii. Fiyatina gore 3 kg 30-25-35. Gibi bsy. Bakabilsiniz. Bnim cogu arkadasim kullaniyor :)

DidemCan

Bonacibo kötü dendi ama aklımda olan mamaları deneyeceğim yine de hangisini severse :))

HakanCanKinik

Brit Care alacağım ben.