Kısırlaştırdığım Kedime Ne Kadar Mama Vermeliyim?

Kısırlaştırdığım kedime ne kadar mama vermeliyim?

11 CEVAP

Duman14

Onu siz belirliceksiniz mamanızın arkasında kedinin kilosuna göre verileck mama miktarı yazıyor olmalı ölçü kabına o kadar doldurup verin

70 gram yaziyo ama mama kapinda gramasi yaziyo sadece sayilar var hangisi kac grama tekabul ediyo bilmiyorm zaten royal caninin arkasina hep yabanci yaziyo okumak istesek sadece resmi gorup anliyosun

Burda uzunca yaziyim oraya sigdiramadim 6 aylik disi yeni kisirlastiriigim kedim var burdan mama aldigim icin royal canin bardak seklinde olcu kapi geldi ama hangisi kc gram oldugunu anlamadim 2/8 felan gibi seyler yaziyo 70 gram hangisi oluyo

Duman14

Royal caninin tamolarak hangi mamasını kullanıyorsunuz

Suan yavru kedi mamasini kullaniyorum veterinerim bunu bitirdikten sonra kisirlastirilmisa gecebilirsin dedi yeni almistim sonunu kisirlasitirilmisla karistirip vericem

Duman14

Bana tam adını söyleyin kuru mama/yaş mama

Royal canin second age kitten

Duman14

0,5 kg kediler için günlük 25 gr
1 kg kediler için günlük 45 gr
2 kg kediler için günlük 55 gr
3 kg kediler için günlük 75 gr
4 kg kediler için günlük 85 gr
5 kd kediler için günlük 90 gr

Ölçü kabının üstünde gr şeklinde yazıyor verebilirsiniz ayrıca kullandığınz mamanın kalitesi çok düşük

Neyi kimi dinliycegimi sasirdim birisi cok iyi mama diyo birisi cok kotu diyo kafayo yemek uzeriyim napmaliyim anlamis degilim petlebinin bana gonderdigi olcu kapinin ustunde gramaji yazmiyo

Duman14

Ölçü kabında gram yazmaması mantıksız ayrıca şuanda royal caninin öninde olan bir sürü kaliteli mama var genel olarak 3 tane önereceğim n&d , acana,orijen bu üçünü araştırın

Suan n&d ye bakiyodum tavuklu narli kisirlastirilmis buldum sadece baska kisirlastirilmis bulamadffim tavuk cok tuy dokuyo diyolar ama bilmiyorum bu elimdeki mama bitsin olmadi onu aliyim kedimin doymadfigini hissediyorum zaten surekli miyavliyo mutfakta