Yavru Kediye Yetişkin Yaş Maması Verilir Mi

Napim

Yavru kedime yetişkin yaş maması verirsem zararlı olur mu?

3 CEVAP

mihriii

iki kere yazmışım sıkıntı olmazı dşdşdödğsm

golsahyildirim

Birçok mamada yetişkin ve yavru kedi mamasının değerleri aynı olmadığı için uzun süreli beslemede eksiklikler ve sıkıntılar yaşanabilir diye düşünüyorum :/ Sipariş ettiğim mama gelene kadar 4-5 gün boyunca yetişkin maması vermiştim bir kereliğine. Kısa süreli tuttuğum için bir problem yaşanmamıştı çok şükür 🙏🏻

mihriii

yaş mamada sıkıntı olmaz bence taneleri büyük değşlse kıyılmışsa falan ben de maması tavuklu diye petshopta nd balıklı vardı yetişkinler için sadece onu aldım bi sıkıntı olmaz bence