Kedim İnsan Gbi Oturuyor

ceydatpcu

Kedim sürekli böyle oturuyor 4 aylık oynarken bile böyle arka patilerini kullanmadgini farkettim kalcasnda problemmı vardır vet goturcem ama aynı durum olan varmı normalmi

33 CEVAP

pamuk18pamuk

Kediniz çok tatlı ve geçmiş olsun :)

Havanese_Siri

başka veterinere de götürün bence veterinerler sırf para için bile yanlış teşhis koyabiliyorlar

aycacetin2472

Boyle otursn kediler. Oluyor fakat. Biz bilemeyiz. Dediginiz gibi kalcasinda sknti olabilir. Veterinere goturun. Bu arada dostunuz gercekten harika biri gibi gozukuyor :)

ceydatpcu

Aycacetin çok tsk edrim

aycacetin2472

Bsy deyil. Gercekleri soyliyorum:)

ceydatpcu

Ama bnmki srekli böyle oturyor brazdan vet gotrcem baklm

Duman14

Geçmiş olsun inşAllah iyileşir

tika_waylan

Beninki de hep boyle oturuyor su an 9 aylik hicbir sorun yasamasim butun gun oturabilirim arkadasimin kedisi de oyle. Cinsinden dolayi olabilir siye dusunmustum bir sorun olacagini hic dusubmememistim ben de bir veterinere sorayim

Duman14

Petshoptan mı aldınız??

tika_waylan

Petshoptan alinan kedilerde genelde illa bir saglik problemi yasiyor kotu kosullarda olduklari icin. Ama bu sanki irksal bir sorun gibi geldi. Benim kedim de 7/24 boyle oturuyor ama iyi bir sekilde anne sutu aldi evde dogdu buyudu ozellikle bebekken surekli vitaminler vs. Veterinere ozellikle sormustum kaslarinda bir sorun var mi eklemlerinde diye bir sey yok demislerdi.
Bu arada tek bir veterinere bagli kalmayin genelde baska bir veterinere de danisin. Verdigi ilac vitamin mi eklemleri icin genelde Scottish Foldlara eklemleri icin ozel vitamin ve takviyeler verebiliyorlar o tarz bir sey mi yoksa daha medikal bir ilac mi? Simdi bu Scittish Foldlarda Fold geninden dolayi eklemlerinde rahatsizlik olabiliyor cunku zaten bu Fold geni genetik bir bozuklik gibi bir sey arkadasimin kedisi mesela cok agir eklem agrilari cekiyormus 1.5 yasinda falan sanirim yanlis hatirlamiyorsam o sebepten surekli yatar cok hareket etmez yani bu irksal bir sey bu sebepten de onlem almak guzel bir sey. Tabi veterinere danisarak ek vitamin vermek gibi.

Duman14

Anladım fatih hayvan hastanesine bir gidin bakalım ne yapabilirler ya da ankaradakine gidin

Havanese_Siri

geçmiş olsun

Gecmis olsun canim allah sifa versin ya dertlerinide anlatamiyolar insan cok uzuluyo

ceydatpcu

Çok tsk ederim ewet canı aciyor içim gidiyr :(

ceydatpcu

Çok tsk edrm