Köpeğim Uyurken Titriyor?

Patialfa

Merhaba 3 haftalık bir köpek sahiplendim, sağlığı falan yerinde ırkı kangal, uyurken titriyor bazenleri titrerken ağlıyor veteriner haftaya getirin dedi ama ben çok korkuyorum ve evde kedim var birşey varsa onada bulaşır mı :(?

9 CEVAP

Mustafanacar

Rüya görüyordur Muhtemelen.

Salihaylmz

Merhaba. Köpeğiniz 3 haftalık annesinden erken ayrılmış birazcık. Veterinerinizin ayrı garipmis haftaya gel ne demek ben kedimi 10 günlükken bile veterinere götürdüm ve hiç bir veteriner bana haftaya gelin demedi. Köpekteki şuan olan şey kedinize bulaşmaz ama başka bir veterinere götürmenizi tavsiye ederim çünkü her şey olabilir. soğuktan üşüyor olabilir anne sütüne ihtiyacı vardır verdiğiniz bir şey dokunmuştur sara hastalığı başlangıcıdır ya da sadece kabus görüyordur bilemiyorum

Patialfa

Almadım zaten sahiplendim annesini zehirlemişlerdi :(

kaanpolat

Nedemek haftaya gel ya Yani hayvan ölse napacaksınız haftayı felan beklemeyin hemen götürün başka veterinermi yok sanki

Patialfa

Teşekkür ederim 🙏🏻

Mehmetkr

Köpeği geri verin annesine 3 haftalık köpek alınmaz en az 2 buçuk 3 aylık olmasını beklemeniz gerekir ileride çok sıkıntı çekersiniz

kaanpolat

Sokağa çıkma yasağında kedimin iç parazit aşısı gelmişti veteriner bana anca pazartesi yaparız dedi ama ben dinlemeyip sokağa çıkma yasağı da aşısını yaptırdım veterinerler genelde boş yapmayı severler umarsamayın ve hemen götürün haftayı felan beklemeyin

betulbatar

3 haftalık bir köpeği annesinden ayırmak çok yanlış. Beslenme kısmını halletttiğinizi düşünseniz bile davranışsal gelişiminin düzgün olması ve hayatı öğrenmesi için annesine ve kardeşleri ile sosyalleşmeye ihtiyacı var. En az iki aylıkken ayırmalıydınız. Üşüyor olabilir, anne sıcaklığı istiyordur.

betulbatar

Pardon annesi ölmüş okumamışım :( Dediğim gibi anne sıcaklığına ihtiyacı vardır tüylü bir şeylere sarıp veya örtüp uyutun.