Arkadaşlar Bir Bakarmısınız

Luckyssss

Meraba hayvanseverler hafta sonu pazar günü hayvanlara nerde dağıtım yapılıyor bende onlara katılmak istiyorum yer ve semt bildirirseniz sevinirim her hangi bi topluluk olabilir ve avrupa yakasında olması gerekiyo bilenler varsa lütfen bildirsin isteyen olursa birliktede gidebiliriz

3 CEVAP

Reşadiye Ormanında Sessizliğin Sesi tarafından her pazar besleme yapılıyor. Facebooktan Sessizliğin Sesi sayfasına ulaşarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Beykoz ormanında besleme yapılıyor haftanın üç günü

Luckyssss

Tesekkür ederim yarın mutlaka gitmeliyim :)