Yine Kanlı Kaka(Fotograflı Kusura Bakmayın)

Kzcbusra

Merhabalar,gecenlerde de bu başlıgı açmıstım ama cok cevap veren olmadı aşagıyada resmını bırakıcam ama neden böyle yapıyor olabılır vete yazdım ama pazar diye heralde hala cevap alamadım bazen böyle yapıyo bazen hem katı oluyo hem yumusak ikisi aynı anda aslında yemesinde sıkıntı yok keyfi iyi ama şu kaka mevzusunu bi türlü çözemedim

17 CEVAP

Kzcbusra

Evet 4 ay önce kısırlaştırma ameliyatı oldu

SerraYanmaz

Ameliyat sonrası 1 hafta bı ihtimal bu olabilir ama 4 ay olmuş bağırsakla ilgili sıkıntı belli ki röntgen isteyebilirsiniz