Yine Kanlı Kaka(Fotograflı Kusura Bakmayın)

Kzcbusra

Merhabalar,gecenlerde de bu başlıgı açmıstım ama cok cevap veren olmadı aşagıyada resmını bırakıcam ama neden böyle yapıyor olabılır vete yazdım ama pazar diye heralde hala cevap alamadım bazen böyle yapıyo bazen hem katı oluyo hem yumusak ikisi aynı anda aslında yemesinde sıkıntı yok keyfi iyi ama şu kaka mevzusunu bi türlü çözemedim

17 CEVAP

Seymaaacaan

İki kedimde de mamadan dolayı bu sorunu yaşadım mamayı değiştirince anında geçti sorun. Mamanızın markası nedir

Zeynepulku

Lütfen kediniz iyilesmeden karma aşısını vurdurmayin. Kan tahlili dişkı tahlili isteyin, hekiminizden durumu anlatın.

Kzcbusra

İşallah mama değiştirince düzelir ya çünkü kullandığımız mama kötüydü felicia belki ondandır bu 4 gün kontrol edicem olmazsa artık ne gerekiyosa yapıcaz

DoraFiko

En kısa zamanda dışkı örneğiyle kliniğe gidin. Bu sorunla 2 ay uğraştık biz. Parazitel bir durummuş. Yeni yeni düzeliyor. Dışkı muayenesi yaptırın ona göre tedaviye başlanır zaten çok geçmiş olsun

DoraFiko

Ve bizde hiç bu kadar kan görmemiştim en fazla bir damla. O bile anemiye neden olmuş kansızlığı vardı. Ertelemeyin lütfen sizde

DoraFiko

Mama değişimi bizde yaptık mesela hills id mamaya geçtik bizim anlık düzeltti ama geri tekrarladı. Çünkü altında yatan sebebi bulmak lazım. Dışkısında bir sorun çıkmazsa mama değişimine gidersiniz ama mutlaka dışkı muayenesi yaptırın

ketzleh

mama dan olabilir mi??

Kzcbusra

Mamamız felicia hani bayadır da oluyo tam bitiyo diyoruz ama tekrarlıyo en kısa zamanda gidicem işallh bu arada iç dış parziti yapıldı salı günüde 2. Doz karmayı yapıcaktık

Catworldd

Kedinizin durumu nasil bizdede aynı sorun varda

Kzcbusra

Ya beni ozaman çok korkuttu sonra düzeldi bi anda yani belli olmuyo ne zaman yapacagı ama kan gördüğümde direkt test yaptırmaya götürücem bu arada yine cıvık şekilde yapıyo kakasını

elcnugr

Kediniz gençlik hastalığına yakalanmış büyük ihtimal mama değişikliğiyle geçecek bi şey değil umarım geç kalmamışsınızdır. Acil veteriner değişikliği yapın ve gençlik hastalığı mu diye test yaptırın kan değerlerine de baktırın kansızlık anemi olmuş olabilir yoğun bi kan var çünkü . Ona göre de tedaviye başlatsın veteriner sizi

Kzcbusra

Ayy çok korkuttunuz beni ya işallh öyle büyük bişey degıldir

Catworldd

Veterinere gittiniz mi? Ne denildi? Durumu nasil?

Kzcbusra

Kakasını götürdüm ama kumluydu test yapmadılar onun için bana bi kap verdi koymam için bide mamasını değiştirdim nd aldım pazartesiye kadar gözlemliycem hani mamadan kaynaklıysa geçer mi diye olmazsa dışkı testine gidicem işallh mama kaynaklıdır da geçer🙏🏻

SerraYanmaz

Yakın zamanda ameliyat geçirdi mi?