Acill!!

Eliiiifff

Kedimin kakası çok kötü kokmaya başladı ve kıvamı sıvıya dönük ama tan sıvı da değil yumuşak yani yeni brit care crayz mamaya geçtik ne yapmam gerek tavsiyesi olan var mı?

9 CEVAP

mihriii

acil bi şeyse gerçekten acil!!! yazsak

Kedimseker

Kedinizin acil birşeyi yok bence sadece biraz usutmus yerlerde vb yatmasin ve suyunu ılık koyun gecicegini düşünüyorum arada bir vete gittigimizde bizimkinede oluyor.

melist35

mama değişiminde dışkı cıvıklaşabilir. geçiş döneminde eski maması ile yeni mama karıştırılarak verilmelidir 1 hafta boyunca, ve marketten activia sade probiyotik yogurt veya sade kefir verebilirsiniz bu bi hafta sürede

syuhel

Mama değiştirdiginiz icin olabilir . Mama degismlerinde olabiliyormuş

bademdevrik

Mama'dan kaynaklandığını düşünüyorum.
Çünkü her kedi farklı reaksiyon verebiliyor.

Çok sıvıysa vet e götürebilirsiniz ama yumuşaksa mama değişimindendir. Brit care kitten a geçtiğimde bizim kedide de olmuştu. Haşlanmış tavuk veya çok az haşlanmış patates verebilirsiniz

Salihaylmz

Ishal değilse çok sıkıntı bir durum değil henüz. Kademeli olarak geçmediyseniz olmuş olabilir veya hızlı geçiş yaptıysanız veya çok yaş mama verdiyseniz. Gözlem yapmaya devam edin mamaya alışma süreci olabilir. Eğer geçmezse veterinere gidebilirsiniz mamadan kaynaklı diyorsanız öyle olup olmadığını anlamak için mamayı değiştirmeniz gerekir.

cerenruya

Hanımefendi insanlar endişelenebilir, neler yaşadıklarını bilemezsiniz. Burda sadece bir soru sormuş sağlık dokümanını sermemiş önünüze. İstiyorsanız cevaplarsınız

Eliiiifff

Önerileriniz için çok teşekkürler acil yazmamın sebebi ne yapacağımı bilemememdi başlığa bile karışıyorsunuz