Miyavlayamayan Kedi

Kuzucansu44

Ara sıra kedileri beslemeye gittiğim park gibi bir yer var. Orada yaklaşık 3-4 aylık bir kedi var. Kedi çok sakin hiç gıkı çıkmıyor. Birkaç kere böyle miyav der gibi ağzını oynattı ama sesi çıkmadı. Ayrıca duyduğundan da emin değilim, yani pisi pisi deyince geliyor ama kulağının yanında elimi şıklattım tepki vermedi. Sağır olabilir mi? Ya da ses tellerinde falan bir sorun olabilir mi?

2 CEVAP

berfin90

Hasta olabilir. Hapşırması burun akıntısı var mıydı?

bademdevrik

evet haklı olabilirsiniz ancak emin olmak için veteriner hekimin muayene etmesi gerekir.
Hasta da olabilir.