Mama Değişikliği

HilalKaya

Kedim için N&D mama kullanıyordum dün Acana Pascifica'ya geçiş yaptım fakat karıştırıp verdiğimde eski mamasını yemiyor Acanayı yiyor. Yani Acana'yı tek yemek istiyor. Karıştırılıp verilmesi gerektiği için sağlığında bir sorun olur mu?

2 CEVAP

Minnak53

Merhaba normalde bende royal kullanıyordum hillse dönüş yaparken veterinerim karıştırarak ver dedi 2'3 gün neden diye sormuştum en fazla isal olur demişti.

Normalde tam tersi olur ama sizin kediniz yeni mamasını daha çok sevmiş demekki :) bi sıkıntı olacağını sanmıyorum ama siz yine de birlikte vermeye devam edin bi süre.mama kabındaki mama bitmeden yenisini koymayım mecbur yiyecek