Arkadaslr Bakabilirmisiniz

aycacetin2472

Eve 2. Kedi almak istiyorum burdan bir ilan buldum. Gorusecegim fakat bizim kiz eve istemiyor sanirim kac kedi getirdiysem sokaktan. Hep hirciblasiyor bana kusermi. Alisirmi zamanla. 2. Kedi erkek olacak. Oda kisir bizimkide. Yoksa ilk 1,2 ay alisma surecimi olur. Acil yazarsnaiz sevinirim. Sahibiyle. Gorusecegimde

4 CEVAP

Duman14

Bence alışırlar zamanla ama kediniz yeni geleni çok fazla hırpalarsa geri verin

aycacetin2472

Kizim dedigiim sahis disi kedim:)

Duman14

O zaman birbirlerini alıştıra alıştıra gösterin zamanla kokularına alışırlar

aycacetin2472

Alacagim kedi 1 bucuk yasinda benimki 10 aylik. Eve gelen kedilerin cogu 3,4 aylikti.