Kedimin Arka Patisi Kitlendi Ne Yapmalıyım

Kedim yanımıza gelip koltuğa atladı oturdu ardından acı acı bağırmaya başladı. Arka ayağını kalçasına çekip yürüyor, bacağı kasılmış gibi hareket ettirmiyor dokunmamıza izin vermiyor. Herhangi bir yerden düşmedi ne olmuş olabilir. Masaj yapmak istedim canı yanıyor bağırıyor :(

9 CEVAP

Akin4886

Bence hemen veterinere götürün

Munçi iyi, veterinerimizi aradım. Kramp girmiştir masaj yapın dedi, 1-2 saat sonra ayağa kalktı ayağını basıyordu. İlk defa böyle bir şey oldu, kırıldı zannettik ama ani hareket yaptı sanırım. Kedilerin bacağına da kramp girebiliyormuş korkuyla deneyimlemiş olduk :)

golsahyildirim

Çok geçmiş olsun, veterinere götürdünüz mü?

Karameeell

Durum nedir

dilekyazici

vete gitmelisiniz kesinlikle

Elmas35

Yakın zamanda aşı oldu mu? Olmadıysa acil bir hekime başvurun

Karameeell

Ne durumda merak ettim ya

Bence oyalanmadan veterinere götürün

Kediniz iyilestimi