Brit Care Dışkı Sorunu

cerenruya

Arkadaşlar nd den brit care e gecis yaptim. O günden beri dışkı sorunumuz var. Çok aşırı kokuyor ve dışkı cok yumuşak. Mamayi tam kademeli degistiremedigimden alisma sürecinde midir diye düşündüm yeni bir mama almaya da korkuyorum. Mama degistirirken böyle sıkıntı yaşayan oldu mu acaba?

21 CEVAP

cerenruya

Veterinerimizle Nd ye dönme kararı aldık. Sipariş ettim. Gelince direkt vermeyi keseceğim. Her kedi bir olmuyor iste, icerigi de begenmistim oysaki🙁

Marie

Benim kedim de 5 aydır brit care yavru kedi mamasını yiyordu içerik değiştirdiği için yeni serisindeki yavru mamasını aldım aynı marka olduğu için geçiş süreci aklıma gelmemişti o yüzden eski mamasına karıştırmadan verdim. Kedim ishal oldu. Probiyotik önerilmiş yarın onu alacağım umarım iyi gelir

cerenruya

Ben de ayni sekilde nd sipariş ettim. Bu kadar kediye yaramamasi tesadüf olmamalı.

cerenruya

Yok hayır kedime brit yaramadı, bünyeyle alakali sindirim sistemi biraz hassas. Şu an nd yiyor her sey normal :)

Benim oğlanda kakada bir sorun olmadı, ben de Brit care yediriyorum. Nd de ağzı çok kokuyordu Brit care de nerdeyse hiç kokmuyor ama hiç severek yemiyor, zayıfladı yavrum.

cerenruya

Bir daha denemeyecegim tek mama olabilir brit :(