N&D Mama Kullanımı Hakkında!

HakanCanKinik

Brit Care'ı buradaki bir Pet Shop'a sordum o kadar kaliteli bir mama değil dedi ona o kadar para vereceğine N&D almamı önerdi daha mantıklı geldi fiyatlarıda birbirine yakın. Ne kadar süre gider bana bir buçuk kilosu acaba? Günlük üç öğün veriyorum miktarlarını mamanın arkasında yazdığı gibi veriyorum, *kedim beş aylık daha bilginize...

Teşekkürler

3 CEVAP

ilknrdaisy

Yetiskin kedime 1 haftada yarım kilo gidiyor ayda 2 kg. Sizinde 1.5 kg 1 ay gider

tika_waylan

Mamadaki protein besib oranina gore degisiyor ortalama 50 gram desek 30 gunde 1.5 kilo eder ama bunu kedinizin hareket durumu ve mamanin arkasinda yazan gunluj yasina gore mama miktarina gore degisir mesela Pro Plan 70 gram Orijen 40 gramdi gunluk miktari . N&D kullanmiyorum o yuzden arkasinda ywzana gore vermeli ona gore hesap yapmalisiniz

Yavru_kedii

Gayet kaliteli bende kullanıyorum çok memnunum siz uygun fiyatlı arıyorsunuz zannedince BRİT CARE oneririm