Yavru Kedim Kumu Yiyor Nasil Alistirabilirim?

Merhaba 30 günlük yavru kedimi tuvalete alıştırmak için kuma koyuyoruz fakat direk yemeye çalışıyor ne yapmam lazım 😢

5 CEVAP

Bikedi

İlk basta normaldir. Oyle yaparlar. Mamadan sonra ayaklariyla kum kazdirma hareketi yaptirin. Daha cok kucukmus alismasi bir iki gun surebilir. Eger yapamiyorsa nemli bir pamukla masaj yapin

Evet pamukla masaj yaptirinca yapıyor çok teşekkür ederim..

Mustafanacar

Annesi yokmu? Tuvalet yapmayı annelerinden öğreniyorlar.

Maalesef sahiplendigimiz kisi annesi süt vermiyor reddediyor dedi

Happytree

Çok küçük sahiplenmişsiniz. Kedi sütüyle beslemezseniz bağışıklığı düşük olur.