Hangi Mamayı Kullanıyorsunuz

MHG

Ankete en fazla 4 cevap ekleniyordu🤔
Bende buraya yazayım dedim
Proplan
Jungle
Trendline
New cat
Friskies
Reflex
Felicia
Goody
Pro line/acana
Whiskas
Royal canin
Hills
Farmina/Nd
Paw
Dr sacchi
Econature
Bonacibo
Pro choice
Bulduğum kedi maması markaları bunlar siz hangisini kullanıyorsunuz.

21 CEVAP

Uzmo

ND Ocean Yavru Kedi

Elena-alifa

Proplan ve hills advence genelde tavsiye ederim

ahsenyildiz

emin olun hepsini veya daha fazlasını kullandık ama şuan proplan kullanıyoruz ama bırakıcaz kedim sevmedi hills e geçicez

shilohlael

Şuan Pro Plan ama N&d Kullanıyorduk memnundum içeriği açısından kızım Kabız gibi oldu dışkısı taş gibiydi Pro Plan'e geçtim ama yine aklım N&D'de. Fakat kedinizin sevdiği mama en iyi mamadır. Yine de bi tırsıyorum N&D'den. Pro Plan'e devam.

alabalik32

Proplan.

Mystic Gurme