Aşı Fiyatları

Havanese_Siri

Siz köpeğinizin aşılarına ne kadar para verdiniz (tek tek yazarsanız sevinirim) (özellikle puppy dp'yi öğrenmek istiyorum)

31 CEVAP

Yavru_kedii

Karma aşısı 15 TL?
Yalandır o

Havanese_Siri

ense tarafından vuruyorlar

Havanese_Siri

ense tarafından vuruyorlar

hayvankurtarma

paris 1 aylık vet kontrole götürücez ne zaman başlıyor aşılar

hayvankurtarma

valla bende inanmadım

hayvankurtarma

en az 40 50 tl olabilirmi

ilknrdaisy

Veterinerinize gittiginiz zaman aşı fiyat listesini gormek istiyorum derseniz gorebilirsiniz. Mesela manisada ki en iyi veteriner kligine gidiyoruz. Ama burada aşı fiyatı ortalamasi 50 tl, kuzenim istanbulda okuyor burada 50 tlye yaptirdigi karma asinin 2.sini istanbulda 70tlye yaptirdi. Aşı takvimi internete yazarsaniz hangi asilarin yapılacağı orda sirasina gore gozukuyor:)

Havanese_Siri

puppy dp (2'li karma)
5'li karma
corona
bordotella
kuduz
lyme (zorunlu değil)

hayvankurtarma

kusura bakmayın büssürü soru soruyorum paris geldiği için biraz heyecanlıyım her şeyini hemen tamamlamak istiyorum

Havanese_Siri

ne demek niye kusura bakayım ki :)

hayvankurtarma

lyme neden zorunlu değil

hayvankurtarma

bide köpekler tetonoz aşısı olurmu

hayvankurtarma

:)))

Havanese_Siri

lyme kene ısırmasından dolayı ortayı çıkan ve köpekten insana bulaşabilen bir hastalığa karşı

hayvankurtarma

tamam teşekkürlerr