Aşı Fiyatları

Havanese_Siri

Siz köpeğinizin aşılarına ne kadar para verdiniz (tek tek yazarsanız sevinirim) (özellikle puppy dp'yi öğrenmek istiyorum)

31 CEVAP

Yavru_kedii

30 TL

Havanese_Siri

ben puppy dp aşısına 80 tl verdim :(

Havanese_Siri

öyle gözüküyor >:(

Havanese_Siri

Evet kime güveneceğimi bilemiyorum artık

Havanese_Siri

bu arada siz aşı zamanında bağışıklık güçlendirici kullandınız mı

Yavru_kedii

Hayır

Havanese_Siri

veteriner önermişti çok pahalı diye almamıştım ben de teşekkür ederim

ilknrdaisy

Arkadaslar lütfen veteriner fiyatlari sehirden sehire bolgeden bolgeye kullanilan ilaca gore fiyat degisiyor. Bu aşıların 2017 takvimine gore temel fiyatlari 70 tl gozukuyor. Manisada 50 tlye yaptirdik biz. Ama veterinerler odasinin karari 70 tl.

ilknrdaisy

Aşı konusunu veterinerinize danismaniz en iyisi o size bir liste ve tarih verip yapacagi asilari takip etmenizi zaten saglayacaktir.. Ilk kez beslediginizi heyecanlı oldugunuzu tedirgin oldugunuzu soyleyin. Kendisinden liste cikarmasini rica edim

Havanese_Siri

cevap yok mu :(

Yavru_kedii

Ne????!!!!!
Hemen veterinerinizi değiştirin!!!

Yavru_kedii

Pis kazıkçı adam!

Yavru_kedii

45i geçen yerlere gitmeyin

hayvankurtarma

bende öğrenmek istiyorum aşı fiyatlarını ama kime sorsam değişik fiyatlar veriyorlar ve hangi aşıları vuruyorlar neresinden vuruyorlar onları söylermisiniz

hayvankurtarma

ve internnetten baktım karma aşısı 15 tl yazıyor