Kedim Kizginlik Dönemine Girdi

ibisaski

Bir kaç gündür supheleniyordum acı acı miyavlama gibi durumlar yok ama diğer belirtileri gösteriyordu bugün de diskisını eve yapınca emin oldum ne yapabilirim arkadaşlar zaten araştırdigim kadarıyla kizginlik donemindeyken kisirlastirma yapılamıyor sonrasında da yaptırabilme durumum yok Şu an maddi olarak ne tavsiye edersiniz :(

6 CEVAP

ibisaski

Birde kum dışına yapmayı alışkanlık haline getirir mi

Havanese_Siri

çiftleştirin bence

Havanese_Siri

dışına yapınca burnunu yaptığı yere sürterek kızın sonra kumunun üstüne koyun siri bu şekilde 1 haftada öğrenmişti pede yapmayı

ilknrdaisy

Yalniz siri köpek hanimefendi anladığım kadariyla kediyi soruyor. Kediler boyle zorla egitimleri kabul etmezler. Kedime denedigimde sinirlenip ayni yere bir daha cisini yapmisti hemde gozume baka baka boyle bir durumda kedi icin konusuyorum. Kizmadan bagirmadan davranmak. Kumuna goturmek. Kedi erkekse kizginlik doneminde yapiliyor diye biliyorum cunku erkekler surekli bir kizginlik icerisinde dişiler gibi donemleri olmuyor.

ibisaski

Bugün daha iyi ve sakın dışkı sorunu da olmaz

ibisaski

Insallah