Kisirlastirilmis Kedim İcin En İyi Mama!

Oncelikle merhabalar Benim 6 aylik kisirlastirilmis disi bi kedim var herkes farkli birsey soyledigi icin burda sormak istiyorum ve en iyisini istiyorum. Kisirlastirilmis kedim icin mama arayisi icindeyim 3 hafta oldu suan royal canin kitten kullaniyorum vetim bittikten sonra gecebilirsin kisirlastirilmis mamaya dedi. Burda bu konu hakkindfa sorduktan sonra royal canin cok kotu bence hemen degistir diye yorum aldim. N&D yi bidfe 2 mamayi onerdi acana orjin N&D ye baktim ama sadece tavuklu ve narlo kisirlastirilmis mamasi var baskadfa yok kedim zaten cok tuy dokuyo vitamin veriyorum azalsin kisirlastirildi kendffine gelsin diye tavuklu iyice tuylerini azdfiriyo belki royal caninde bu yuzdfwn dfokuyo bilmiyorum sadece onj kullandik . Ama ben tavuklu olmayan en iyi kisirlastirilmis kedi mamasini sizden rica edfiyorum eger 2 kilolugu da satiliyosa dahafda mukemmel olur denemeden 10 kg almak istemiyorum ne gerek var bosu bosuna gidfen o kadar paraya cevap verirseniz sevinirim herkes farkli bisey soyluyo cunku vetimede ulasamiyorum

9 CEVAP

Kafanın karışması çok normal herkes farklı bir şey söylüyor ben düz bir mantık ile size yardımcı olacağım. Kedinizin alışkanlığınızı değiştirmeyiniz kediler değişikliklerden hoşlanmaz metabolizmasını çok sarsmayın royal canin kitten kullanıyor muşsunuz. Royal canin sterilised kullanabilirsiniz. nd orijen iyi mama tabi ki kötü değil hem kısırlaştrma hem mama değişikliği metabolizmayı yoracaktır. o yüzden köklü değişiklikler yapmayın o kadar royal canin de kedilerde güzel bir mamadır.

Bence hills in maması da çok iyi hills in mamalarından kullanabilirsin çeşitliliğide çok acana kısırlastırılmıs kediler için iyi deilmiş diye duydum bu arada royal canin de fena deil ama bence en iyisi hills

Burdaki insalarida anlamiyorum her soru sorana biseyleri anlamaya calisana yaziklar olsun diyip diyip duruyolar kopegi sokakta gorum acaba cinsi nedir eve uyumlu bi kopek mi huylari diyo soruyolar yaziklar olsun royal canime berbat iy sen nasil bi insansin kedine nasil bu mamayo veriyosun diye tepki gosteriyolar sanki kendisi veteriner uzman felan o yuzden iyi insaarin cevap vermesini seviyorum tekrar tesekkur ederim

Önemli değil ne demek burda hepimizin eksikleri var herkez birbirine soru soruyor yardımlaşmak önemli

Vetim hillsi hic yemedffigini soyledi kisirlastirdigimsa 10 gun vette kaldi orda hills veriyolsrdi veterinerim aradi ve bu mamayi yemedigini ve kendi yedigi mamasini vermemi onerdi ikinizide tesekkur ederim :)

Evet hepimizin eksikleri var ve insanlsr eksikliklerimize onlarin hic eksikligi yok gibi yaziklar olsun diye cevap veriyolar bana vermedilrr ama tepki verdim

catburak

Bence Sanabelle Kısırlaştırılmış kedi mamasına bakabilirsin.Alman markası ve almanyada bu işler sıkı denetleniyor diye biliyorum :)Ayrıca mamanın içinde tahıl yok.

Nayeli

Mama önerisinde bulunamayacağım ama Mama bitmeden lütfen geçişi iki haftalık süreç içinde yapınız . 14 gün boyunca azar azar Yeni mamadan katın eski mamaya katınız

Evet oyle yapicam diger mamalarimi degistirirken de oyle yapmistim sagolun