Kedi Kumu Önerisi

asia001

Proline kullanıyordum ama çok tozutuyor ondan memnun kalmadım. Sonra vancate geçtim o iyi gibiydi. Şimdi magicsand diye bi marka duydum kullanan var mı önerir misiniz?

3 CEVAP

burcingltkn

proline konusunda bence tekrar düşünün ben tozutma problemini ınce gözlü bir elek aldım eleyerek kullanıyorum ddiğer kumlardan hıc memnun kalmadım cunku

Denizygt

Lindo cat ın naturel kalın tanelisini deniyebilirsiniz. Proline den geçmiştim gayet iyi

Elena-alifa

Reflex veya poline kumu tavsiye edebilirim