Tasma

Havanese_Siri

Anket

Boyun tasması
(2 oy)
Göğüs tasması
(13 oy)
Toplam (15 oy)

Bu haftanın köpeklerden şampiyonu biziz :) . Ödülün bir kısmı ile tasma almayı düşünüyorum. Daha aşılarımız bitmediği için dışarı çıkarmıyoruz fakat alışmasını istiyorum. Sizce boyun tasması mı yoksa göğüs tasması mı kullanmalıyım?

11 CEVAP

serry

çekiştirerek yürürken boyun tasması boynunu acıtabilir boğabilir. göğüs tasması idealdir rahattır can yakmaz güzel güzel gezmeler yaparsınız:)

hayvankurtarma

evet parise kedi tasması kullanırım teacup yorkie buarada paris

hayvankurtarma

bende aynı şeyi sordum

hayvankurtarma

ikimizin köpeğide küçük cins köpek olduğu için bana göğüs tasması olabilir ama boyun tasması boğazını acıtmazmı

Havanese_Siri

ben de öyle düşünüyorum

Havanese_Siri

yalnız sen o köpeğe uygun göğüs tasması zor bulursun oyuncaktan bile küçük bir boyu var yorkielerin

aycacetin2472

Parise artik kedi tasmasi alir :D

Havanese_Siri

:D olabilir

Havanese_Siri

küçük ırk olduğu için kedi tasması kullanabilirmiyim sizce

Havanese_Siri

köpek göğüs tasmaları aşırı pahalı kedi ucuz

Havanese_Siri

sizce ben de kullanabilir miyim maksimum 4 kiloya çıkıyor havaneseler de