Buraya Bakarmısınız

Luckyssss

Bazılarınız burda biz gibileri resmen kınıyorsunuz azarlıyor gibi konusuyorsunuz şu zamana kadar 3_4 soru sormusumdur bazılarınız insanları bilgilendirceginiz yerde sogutuyorsunuz soru sormaktan lütfen sorulara anlayışlı bir bicimde cevap verin şöyle yaparsaniz daha iyi olur boyle yaparsaniz daha iyi olur gibi bi cevap verin resmen bela okuyorsunuz sizin kadar bilsek zaten burda soru sormayız bu yazı bir emir degil ricadır bu soruyada lütfen bela okurcasına cevap vermeyin

6 CEVAP

ilknrdaisy

Kesinlikle doğru kac gundur buraya boyle bir konu acmak istiyordum.

Luckyssss

Madem siteyi begendik dedik bilgilendiriliyoruz hayvanlara yardım ediliyor yada ne biliyim bilgi veriyoruz diye üye oldum azarlanıp kınanmak icin üye olmadım ki

ilknrdaisy

Bugüne kadar kime yorum yaptıysam hep karşı tarafin şartlarını maddi durumlarını dusunerek yaptım. Soran kişi zaten bu durumu bilmiyor ki soruyor. Neden yapici olmak varken yıkıcı olunuyor?

Luckyssss

Benim kopegim 120 liralik mamayi yemezken 20 liralik goody gibi bir mamayi bir boyun egisinde bitiriyor ayrica mamalar bazı petlere gore alerji de yaapabiliyor belkide bunun bilincinde olarak soruyorum ben onun kopegi n&d yiyebilir ama belki benim kopegime alerjide yapabilir boyle biside var yani sahsen benimde maddi durumum yok nisanlimdan yardm alarak dostumla yola çıktım ama yani insanlardada biraz anlayıs olması gerekiyor bilsek zaten niye buraya soralım zor demekki sıkıştıkki soruyoruz bence cok gururu yerlere dökülüyor insanlar boyle yaptıkca ne biliyim ya

ilknrdaisy

Mama konusunda gerçekten artık yeter türkiye gibi bir yerde n&d acana orijen gibi mamalar çok pahalı. Benim kedimin mama parasini kum parasini aşı veteriner parasini ailem karşılamıyor. Ögrenciyim baska bir sehirdeyim kedimi kendim yemiyorum icmiyorum ona en iyi gelecek mamayi alabilmek icin. Hic unutmam burada royal canin kullandigimi soyledimde berbat yorumlarini. Royal canin evet ama urinier yollar icin veteriner mamasi yani bu tedavi mamasi yani benim kedim n&d acana gibi mama kullanamaz hemde kilosu 50 tl olan bir mama . Brit care diyorlar brit carede kilosu 30 tl olan bir mama, maddi durumu olmayan birisi kedi bakmasin mi? Ya da hills kullanan biris mamayi yeni açtım diyor hemen berbat kullanmayi acil birakin gibisinden yorumlar. Benim 90 tl olan bir mamayi birakipta yeni bir mama alabilecek durumum yok varsa ne mutlu ama ne yazikki bunlar aci gercekler#

Luckyssss

O zmaan kimse kedi kopek veya baska canlı beslemesin yani dogru diyosun durumu olmayanlarda hayvan besleyebilir neden beslemesin ayıp bisey degil ayrica satin almiyoruz da sahipleniyoruz ben kopegimi petarkadastan sahiplendm kızımdan gayet memnunum kizimda benim aldgm mamadan mutlu