Pelet Kum Kullanan Var Mııı?

psabrk

Öncelikle herkese Merhaba arkadaşlar nasılsınız ? umarım iyisinizdir :)
Sorum başlıkta'da belirttiğim gibi Pelet kum.Cidden bentonit kumdan bıktım,usandım,yıldım.Hem evin her yerine dağılması hemde tozutması ....
Aranızda Pelet kum kullanan var mı? varsa hangi markayı kullanıyorsunuz ?
Cevaplarınız için şimdiden çok teşekkür ediyorum, sağlıklı günler dilerim :).

16 CEVAP

iozksn

Merhaba,
Bulduğum günden bu yana **Biokat's Eco Light Pelet Natural Kedi Kumu **kullanıyorum. Çok da memnunum.
Ne yazık ki bentonik ve çam peleti kumlara göre biraz daha pahalı (5 litrelik paketler 55 TL civarı) ancak kampanya/indirim kovalayarak biraz daha makul fiyata alınabiliyor. Everclean kadar pahalı değil en azından :)
Benim uzun tüylü ve aşırı titiz kedimin ne yaparsak yapalım bentonit kumları tüm eve saçmasından usanınca başka bir çözüm ararken buldum bu markayı ve çok memnun kaldım. Eğer maddi açıdan sorun oluşturmuyorsa mutlaka deneyin derim.