Kedimin Poposunda...

HakanCanKinik

Kedimin poposunda yeşil ip gibi bir şey var gözüküyor çıkartmaya çalışıyorum poposunu temizlemeye çalışıyorum çıkmıyo veterineri aradım dışkısını yapınca çıkartır dedi ama nedir sizce bir şey felan yutmuş onu çıkartmıştır değil mi?

4 CEVAP

HakanCanKinik

Güncel* Acil cevap.

Minnak53

Muhtemelen ip gibi birşey yutmuş olabilir siz kendiniz zorlamayınız birşey falan olabilir vet yakınsa açıksa götürün bir baksınlar isterseniz yada dışkısını beklemekten başka çare yok geçmiş olsun:(

Havanese_Siri

geçmiş olsun en azından lastik vb bir şey yutmamış çok tehlikeli olabiliyor

HakanCanKinik

Dikkat ediyorum öyle şeylere ama bi acayip bekliyicem başka yapacak bir şey yok.