75 Gram Kac Olcu

Petlebiden mama aldigimda bu olcu kabi hediye geldi aama bunda 75 ve ya 80 gramin gostergesi hangisi herkes ustunde gramasi yaziyodur diyo anlatamiyorum kimseye boyle yaziyo olcu olarak yardim ederseniz sevinirim

5 CEVAP

Ahmetemind

Bende aynı mama ölçme kabını kullanıyorum günde 50 gram mama veriyorum o 5/8 e denk geliyor 70 gram mama ise 7/8 e denk geliyor yani 7/8 ile 8/8 arasında vermelisiniz

Ya gercekten allah razi olsun ilk defa bu konuda gucel sekilde yanit aldim tesekkur ederim

Ahmetemind

Önemli değil afiyet olsun kedinize

Nayeli

:) eğer emin değilsen al çay bardağını koy bi bardak mama bi poşete bağla ağzını. Sonra al yanına git markete rica et peynir et reyonundan tartsınlar :)))

Nayeli

Eğer evdeki bardağın küçük çay bardağı ise muhtemelen 1 bucuk bardak olacaktır