Kedinizin En Sevdiği Oyuncaklar ?

nil7

Kediniz en çok hangi oyuncakları seviyor internetten en çok beğenip önerdiğiniz oyuncak var mı ? İsimlerini paylaşır mısınız ☺

21 CEVAP

sforselin

Kedisi satın aldığı oyuncaklarla oynayan tek ben varmışım sanırım. Gerçi benim de pişman olduğum alışverişler olmadı değil :')
Ama açık ara en sevdiği oyuncak kedi oltası. Hatta spesifik olarak percell tüylü kedi oltası ismi. Tüyleri kolay düşüyor ama yapıştırarak devam edebiliyoruz :D Plastik kısmı 90 santim, ip kısmı da o civarlarda. Yani baya uzun bi olta. Bu yüzden oltayı gizleyip saklayıp odalar arasında koşturuyoruz bizimkini. Hiç bıkmadan ağustostan beri her gün oynuyor. Hatta bizdeki 2. oltamız. Kardeşim ve Modi el birliğiyle ilk oltamızı öldürdüler :')

Superisi814

En sevdiği oyuncaği kesinlikle benim.🙋‍♀️Cani istiyor uzerimde tepiniyor, cani istiyor beni avliyor, paşa gönlü isterse maymun gibi sariliyor , ara sirada isirdiği cabasi..Iple oynatiyim, topla gibi denemelerimin sonu hep kendimi ona oyuncak edinilmiş bir şekilde buluyorum.😊Yakalama falan oynamak isterse de beni kullaniyor, saçlarimi kendine oyun araci yapabiliyor.Sirtima ciktigini da dusunursek atcilik bile oynamisligimiz var yani ☺Kim kimin efendisi anlamadim ki 🙃

sshiva

Çıngıraklı topu ve faresiyle oynamaya bayılıyor. ip görünce direk atlıyor. Toka ve kağıtla çok oynamasada arada bir oynuyor.bir de bizi koşturmaya bayılıyor. sürekli beraber koşalım istiyor.

Çorapla oynamayı çok sever topla oynama her şeyle oynuyor benim kedim

sugartgecat

pipet... kafayi yiyo oynarken.. poseti top yapınca da deliler gibi oynuyo

nil7

Teşekkür ederim 🙂