Kedinizin En Sevdiği Oyuncaklar ?

nil7

Kediniz en çok hangi oyuncakları seviyor internetten en çok beğenip önerdiğiniz oyuncak var mı ? İsimlerini paylaşır mısınız ☺

21 CEVAP

DoraFiko

Satın aldığım hiç bir oyuncakla oynamadılar. İlk görünce bi beş dakika ilgileniyorlar sonra yüzüne bakmıyorlar.

En sevdikleri kağıttan yada folyodan yapılmış top, pet şişe kapağı, pet şişe halkası deliriyorlar bunlarla oynarken. Fakir ruhlu çocuklarım 😊

Anonymus179224

Olta, çorap, top, kulak çubuğu 😹

golsahyildirim

Silgi, kıskaçlı toka, şarj aleti kablosu en sevdiği oyuncakları smdjsdkdldkdkxld

Pasakeyfi

En çok kalem ve herşey🥰🥰.

gizemesersoy

herşeyle oynasa da favorisi kendi faresi ve topu. 3lü prizi çok seviyor bu aralar sarılıp yatıyor. catnipli fareler var e mama pet sitesinde ablamın kedisine aldım bayıldı 4 lira

nil7

Teşekkür ederim yorumlarınız için🙂 bizim ki de fakir ruhlu :)
Kalem,lastik toka,bant ve silgi hastası hele silgiyle banta pati atıp yukardan düşürmesi çok komik 😂bazen onun gibi yapıyorum bende pati atıyorum beni şaşkınlıkla izliyor 🙈

AydannD

Bir sürü topu ipi faresi var ama bi kere geçerken sakız ya da top otomatlarına bir lira atıp zıplayan top almıştım en çok onla oynuyor

Anonymus179224

Çoraba ip bağlayıp geziyorum evde 😹 Oltayı da p e t z z s h o p tan aldı. Flamingo çiçekli doğal kedi oltası olarak geçiyor. 20 tl, şu anda indirimdeymiş :)

ayseguledaa

Kesinlikle satın alınmış olmayanı.. Biz de maalesef fakir ruhlu kesimdeniz. Satın alınanlarla oynamak yerine alüminyum folyoyu, kağıdı buruşturmak suretiyle yapılan topa deliriyor. Aynı şekilde küçük buzdolabı poşetini yuvarlayınca açılana kadar oynuyor. Kağıt, poşet gibi şeylerde yırtıp yutmasını engellemek adına gözüm üzerinde oluyor tabii. Bir de kargo geldiyse günlerce yırtana kadar o poşetle eğleniyor. Lastik tokaları çok sevse de kötü sonuçlar doğurmaması açısından evde olta yapıp ipin ucuna bağladım lastiği, bunla da eğleniyor. Zıplayan toplara ufak delik açıp yolda bulduğumuz kuş tüyünü takıyoruz bu da başka bir favorilerimizden. Siz de evde bu şekilde oynarken keyif alabileceği şeyler yapabilirsiniz :)

mihriii

fare oyuncakları var ses çıkartan onları çok seviyor bi de fareli çıngıraklı oltasını toplarıyla oynamıyo pek

mihriii

oltasını ********* hiday akvaryum mağazasından almışım resimdekiyke aynı değil ama benimki çokk seviyor fiyatı da uygun

mihriii

t r en d y ol

miaybuke

en iyisi ip peşinden koşturmaya bayılıyorlar

Gizemindostu

Tabi ki kağıt top, çorap, poşet :D ne yapalım bizimkiler hep fakir ruhlu dksdksxffgh ama oltayı da seviyorlar söyleyeyim yani :)

idunn

İnternetten bir şey almadık. Evimizde küçük peluş oyuncaklar vardı onlardan verdik dişi kaşınmaya başladığı için. Onlarla epey oynuyor.