Brit Care Premium Kullanan Var Mı Memnun Mu?

kullanan var mı nasıldır iyi mi

2 CEVAP

Elmas35

Hangisini soruyorsunuz? Brit care mi Brit Premium mu? İkisi farklı kalitede mamalar. Brit premium çokta güzel değil, içerik konusunda da şeffaf değil (et oranı yüzde olarak belirtilmiyor).
Brit care de eski seri ve yeni seri olarak ikiye ayrılıyor. Yeni seri hypo-allergenic diye geçiyor (ambalajın üst kısımları da beyaz) eski seri de ambalajın yandan yukarı doğru çerçevesi renkli. Yeni serisi çok iyi diyorlar, ben de elimdeki mamayı bitirince denemek istiyorum.

brit premium