Toz Sorunu Olmayan Kokuyu Hapsedebilen Ve Topaklanabilen Kum Önerisi Arıyorum

Kullandığım çoğu kum %99 tozdan arındırılmıştır dese bile fazlaca toz çıkarıyordu. Kedilerime zarar vermesini istemiyorum en az toz çıkardığını düşündüğünüz kum hangisi acaba?

4 CEVAP

SerraYanmaz

Pelet kum

golsahyildirim

Çam peleti kullanmayı deneyebilirsiniz, birkaç gündür kullanıyoruz ve oh be dedirtiyor resmen✨

suledoruk

Çam peleti 0 toz 0 koku daha önce neden pelete geçmedim diceksiniz emin olun :)

Miyospati

Çam peleti veya buz şeklinde olan kumlar var direk tuvalete dökülen. Çam kokuyu uzun bir süre hapsediyor.