Kedim İshal

jskakakaka

Merhabalar kedim 3 aylık ve kuru mama olarak proplan kullanıyoruz. Son 2 gündür ishal ama su gibi de değil ama cıvık. Yaş maması bozulmuş olsa yemezdi diye düşünüyorum. Her gün bir iki tatlı kaşığı yaş mama veriyorum. Patates ve pirinç haşladım ama çok bi etkisi olmadı. Kan yok kakanın rengi de açık
Beslenme önerilerinizi bekliyorum. Teşekkürler

2 CEVAP

psabrk

İlk önce veteriner hekiminize danışın bu tür şeylerde size nacizane önerim budur çünkü mırıldamayı sadece mutlu olduklarında değil hasta olduklarındada yapabiliyorlar.
İshalini geçirmek için laktozsuz kefir verebilirsiniz.
Ama veteriner hekiminizede danışmanızda fayda var en azından gerekli tedaviyi o yapabilir veya ciddi bir problem varsa erken müdahale edilmiş olunur.
Geçmiş olsun.

jskakakaka

Ek olarak çok fazla mırıldanmaya başladı ama enerjisi gayet yerinde