Kedim İçin Oyuncak Önerisi

Merhabalar kedim Evde bazen yalnız kalıyor ve cok sıkılıyor birlikte oynadıgımızda cok oyun yok sadece koşup elimi ısırıyor toplarınıda hemen kaybedıyor birlikte ne gıbı oyunlar oynayabılırız ve onerdıgınız oyuncaklar varmı fotograftakı oyuncak nasıl sizce

14 CEVAP

Bu oyuncagı **********te buldum toplar cıkmıyor bıldıgım kadarıyla

Havanese_Siri

fotoğraftaki oyuncak kediler için ideal görünüyor

pamuk18pamuk

Fotoğraftaki oyuncak güzel görünüyor ama kediler bir oyuncağa çok fazla bağlanmazlar siz oyuncak satın alırsınız onlar evdeki tokayla oynar yani örnek olarak verdim ama bilmiyorum yine de güzel görünüyor fotoğraftaki oyuncak ama daha dikkatini çekebilecek oyuncaklar alabilirsiniz mesela ben kurmalı fare almayı düşünmüştüm hatta alabilirim de peşinden koşar çok güzel olur diye düşündüm çünkü kediler hareketli şeyleri çok sever ama siz evden gittiğinizde sıkılmasın diye düşünüyorsanız ben pek sıkılmaz diye düşünüyorum küçücük birşeyle bile oyun oynamaya başlıyorlar zaten siz yokken uyuyordur büyük ihtimalle :D ama oyuncak seçiminde hareketli şeyler tercih etmenizi öneririm

pamuk18pamuk

Çok uzun yazmışım farketmedim ben genelde uzun yazarım hep :D

Minnak53

Görsel nerden acaba bayıldım bizimkiside topla oynamayı çok seviyor bir sürü topu var hepsi bir yere dağılıp gidiyor pamuk yazmış ne kadar oyuncakları olsada toka gibi şeylere yöneliyorlar daha benim haylaz kancalı tokamı yuttu ya o gün bugündür asla ağız yapısından küçük birşey bırakmıyorum ev içinde hepsini sakladım bu arada da şuan aynamın oralarda geziniyor muhtemelen toka arıyor ;) bulamazsın annem bulamazsın ;))))

oyuncaklar için para vermeyi pek doğru bulmuyorum ben.Benim kedim eti puf kabıyla oynamaya bayılıyor mesela:) uçan balonların ipinin ucuna bağlıyorum eti puf kaplarını deli gibi oynuyor :)) kedinizin ilgisini çekebilecek şeyler bağlayın ve salın evin içine :) ipin boyunu kedinize göre ayarlayın tabi..

AlacaHurrem

merhaba, görseldeki oyuncaktan ********** üzerinden sipariş verdim. 2 tane kendim var, yavru olan ilgil gösterirken yetişkin olan yüzüne bile bakmadı. Ilk geldiği gün yavru kedim baya bi oynadıktan sonra o da ilgisini kaybetti.. Öylece bir kenarda duruyor şimdi. Kedilere oyuncak almanın çok da akıl işi olmadığını anladım, kağıttan ufak top yapıp attığımda onunla daha çok oynuyor ve hiç sıkılmıyor. Her kedi farklıdır tabi ama genel olarak bana sorarsanız gerek yok derim :)

Minnak53

Bu arada o içinde ki küçük topları oynarken çıkarabilir mi acaba sağlam mıdır çok korkuyorum çıkarır yutar filan allah korusun :(

yanik_kedi

Kediler bağımsızdır hevesle çok oyuncak aldım ama o tel tokalarla oynamayı tercih etti :) tabi tekerlekli faresi ve oltasının yeri ayrı ;) ama resimdeki oyuncak da oldukça güzel gözüküyor

Tuba1

Bende bi oyuncağın videosunu görmüştüm feysbukta harika eğleniyordu kedi toplar sürekli kayıyor o yuvarlaklarda eğer oyuncağı bulduysanız bence alın

tika_waylan

Benim kedim oyun oynamiyor sadece posetlerle oynuyor sonra pos et in uzreine yatip uyuyor boyle bir oyuncak ise yararsa bulursam ben de alayim

Havanese_Siri

geek diye bir site var yurt dışından çok ucuza bir şeyler alabiliyorsunuz ben de oradan siriye bir şeyler aldım aynı zamanda çeşit çeşit çok güzel ilginç kedi/köpek oyuncakları da var

Şöyle söyliyim ben kedimi kısırlaştırmadan once herseyle oynuyordu duvardakı saate zıplamaya calısıyordu ama kısırlastırdıktan sonra cok sakınlestı top yapıp atıyorum kosup alıyo ama oynamıyo genel olarak uyuyo artık bende uzuluyorum bu duruma oyuzden oyuncak almak istedim belki oynar dıye