Somon Yağı Tercihiniz?

pablopicasso

Anket

Mutamin Organics Salmon Oil
(13 oy)
Vet Plus Salmon Oil
(5 oy)
Diğer ???
(6 oy)
Toplam (24 oy)

Minnakım 3 aylık ama tüy dökümü başladı.
Üzerim bir bulut gibi üst üste yaşadığı sağlık problemleri ve stres sebep olmuş olabilir.
Bebek tüyleri için böyle bir dökülme henüz erken diye düşünüyorum.

Mutamin Organics Salmon Oil yada Vet plus salmon oili araştıedım. Ve omega 3 ile desteklense iyi olur diye düşünüyorum.
Sizin tercihiniz hangisi ya da önereceğiz güvenli başka bir marka var mı?

Paylaşırsanız mutlu olurum.

6 CEVAP

pablopicasso

Oy kullananlar,
Neden tercih ettiğinizi kısaca yazar mısınız?

Denizygt

Benimde kızımda tüğ dökülmesi oluyor ara ara ben hem tüğ dökümü hemde tüğleri daha sağlıklı olsun hemde bağışıklığı için mutamin markasını tercih ettim hergün mamasına 1-2 damla damlatıp kullanıyorum etkisi gayet başarılı

pablopicasso

Başladığınızda kaç aylıktı?

pablopicasso

Kullanlar??

Sselin1

Ben kullanmadim ama almayi dusunyorum tecrubesi olanlar paylasirsa guzel olur.

Seymaaacaan

Mutamin ve farklı marka somon yağı kullanmış biri olarak; mutamin bana çok ağır geldi. Biofeline den memnun kaldım ama tadını mutamine göre daha çok sevdi. Çok ağır da değil biofelineye bakabilir siniz😊