Stronghold Damla

berkeozdede

Arkadaşlar Stronghold damlayı nerden temin edebilirim.? Prtshoplarda bulamadım. Veterinerde varmıdır 2 sorduğum veterinerde yok. Stronghold damla iç dış paraziti kapsarmı?. Hem iç hem dış parazit ayrı yaptırmama gerek var mı?

6 CEVAP

golsahyildirim

Veterinerlerde bulunuyor aslında, benim kedime bu damladan yapmıştı vet.
Açıklaması şu şekilde:

Stronghold Mavi Kedi 2.6 - 7.5 kg 45mg, Hızlı bir şekilde çalışmaya başlayarak, tek bir uygulama ile 1 ay boyunca etkisini kaybetmeden ve kedinizi zararlı iç ve dış parazitlere karşı korur.

.Pireler - yetişkin, yavru ve yumurta formları
.Kalp Kurdu
.Bağırsak Kurtları
.Kulak miteları
.Bitler

berkeozdede

Teknovet pire damlası uyguladım. Yumurtalara etki etmedi galiba. Bu damla umsrım işe yarar.

golsahyildirim

Teknovet hakkında bilgim yok ama hemen etki etmeyebilir, Stronghold uygulandıktan birkaç gün sonra bile pire görüyordum. 28 gün boyunca koruma sağlıyor dedi veterinerimiz, zamanla tamamen temizlendiler.

mihriii

veterinerimiz yumurtalara hiçbirinin etki etmediğini söylemişyi

berkeozdede

Uppp

berkeozdede

Güncell