Kedim Bana Düşman Oldu Acil Yardım

Anonymus386040

Erkek kedim dün kısırlaştırıldı. Bugün düşmanı gibi bana saldırıyor. Sabah üstüme sokak kedisi çıktı onu sevmiştim. Acaba sokak kedisinin kokusu sindi o yüzden mi yapıyor yoksa kısırlaştırmayla mı alakalı? Ne yapabilirim bana tekrar alışması için bana tıslayıp tıslayıp saldırıyor anlam veremedim

7 CEVAP

Anonymus386040

Vallahi korkudan duşa girdim ya tıslayıp tıslayıp bana saldırıyor küçücük boyuyla

golsahyildirim

geçmiş olsun💛 kısırlaştırmanın etkisini bilmiyorum ama sokaktaki kedileri sevdikten sonra kedim sürekli üstümü, ellerimi kokluyor. Bana tıslıyor, tırmaladığı bile oldu. Üstümü değiştiriyorum böyle yaptığı zaman. Biraz sakinleşiyor. Yine de gün boyu yaklaşmıyor bana pek😅😅

Ayseenur10

Başka kedi kokusu sindiği için de olabilir, stresliyse o yüzden de olabilir, biz veteriner kliniğinden gelince bize yapıyor böyle :D

Anonymus386040

Değerli cevaplarınız için hepinize çok teşekkürler.

Apollovega

Kısırlaştırmanın etkisinde daha dün ameliyat olmuş. Diğer kedinin kokusu da etkili olmuştur ama narkoz yedi sonuçta ve size kızgın olabilir. Sabırlı olun bence zamanla düzelir. Ben de erkek kedimi kısırlaştırdım ama benimki hiç böyle bir şey yapmadı. Ama dişi olan biraz tepkiliydi bana o yüzden sabredin normale döner.

Superisi814

Kediyi veterinere siz birakip birebir siz aldiysaniz, size kizgin olabilir.Ben yasadim.Hem gunlerce atesli bir halde kollarimdaydi, tüm çileyi bana cektirdi ama trip olsa iyi baya baya bana düşman oldu.Tıslasaydi keşke üzerime atlayip maymun gibi defalarca isirdi.Bir süre dayandim sonra birakti.O yüzden zaman ve anlayişla geçer! Farkli kedileri her defasinda olmamakla beraber koskanabiliyorlar.

Benim erkek kedim de dün kısırlaştı. Daha oyuncu oldu iyi hoş, ama benimle değil evdeki diğer bireylerle oynuyor. Aslında en çok beni severdi aşk yaşardık biz. Eşimi baya baya sevmezdi hatta. Ama şimdi ne kucağımda duruyor, ne çağırdığımda bakıyor. Ben yokmuşum gibi davranıyor. Önceden çağırınca hemen gelip masaj yapardı şimdi suratıma bile bakmıyor. Daha duygulu bir hali vardı şimdi bakışları ruhsuz ruhsuz. Trip mi atıyor gerçekten? Şu an resmen odanın köşesine arkası dönük halde sinmiş durumda. Resmen bana tepki veriyor gibi. Benim yanımda durmuyor eşimin yanına oturuyor, onunla oynuyor falan. Valla kalbim kırıldı. 😔