Arkadaslar Kedim 9 Aylik Onerdiginiz Yas Mamalar Hangileri

Onerdiginiz yas mama markalari hangileri

8 CEVAP

İnternetten sipariş vericekseniz brit in mamaları gayet güzel ama iki dakika markete uğrıyayım alayım derseniz Miglior gatto tavsiye ederim ben kullanıyorum gayet memnunum.

aycacetin2472

Flex alabilirisn bn aliyorum gayet memnunum

Felix şeker ve türlü kimyasallar içeriyor tavsiye etmem :)

catburak

Schesir alabilirsin :)

Pro plan gourmet gold sığır etli, ördekli ve sebzeliyi önerebilirim

Hoppala

Schesir, Animonda, Gimcat Shinycat, Naturea, Sapphere ve Nutri Feline. İçerikleri bakımından alınabilecek en iyisi yaş mamalar bunlardır. Benim yedirdiğim ise Schesir.

BMC

Orijennnn

yanik_kedi

Brit care yaş maması çok güzel :)