Kedi Aramaya Çıkıcaz :)

Luckyssss

1-2 saat önce paylasmıstım kedi aramaya cıkıyoruz diye bizim burdaki sitelere aramaya cıktık ve bi tane bile bulamadık hava soğuk diye bir yerlere girdiler diye düşündüm nişanlım cok istiyor bi tane kuşu oldugu icin mecbur yavru bulmak zorundayız kuşa alıssın bisey yapmasın diye eger sahiplendiren varsa aranızda talibim ben bi tane ufaklıga :)

3 CEVAP

yanik_kedi

buradaki ilanları göz atabilirsiniz :)

Luckyssss

Tesekkur ederim buldugum da veya sahiplendigimde mutlaka resim atacagim :)

aycacetin2472

Barinaga gidebilirsiniz :)