Kedimin Gözleri...

M-H

Kedimin gözleri çapaklaniyor uykusuzda degil neyden kaynaklaniyor ve ne yapmam gerekiyor

6 CEVAP

Duman14

Islak peçeteyle silin çapak olan bölgeyi gözüne deydirmeyin

M-H

Yapamam kacar:) peki neyden kaynaklaniyor

aycacetin2472

Bizimkininde oluyor her gun siliyoz geciyo.

Minnak53

Yavruysa ilk 5 ay çapak akıntı olur benimde öyleydi günde 3,4 kez silerdim bayanların makyaj temizleme yuvarlak bezlerinden alın ve cinsine görede bazı kedilerde çok akıntı çapak oluyor bana vetim eczaneden bir karışım verdi bunu hazırlattır demişti hergün siliyorum sabahları ve sorun yok gibi artıkın bir bulayım nerde bizim solisyon karışımı reçetesi ;)

Minnak53

% 3 lük anti birşeydi şurup kabında hazırlayıp veriyorlar ama bulamadım şuanda yarın bilgi vericem size.

M-H

Peki tesekkur ederim:)