Kedi Ağız Kenarı İyahlık Nedir Fotoğraf Ekledim

Merhaba Burada gördüğünüz siyahlıklar nedir bir bilginiz var mı daha önce pireleri vardı vücudunda ama dış parazit uyguladık ve geçti bunlarda pirelerden kalanlar mı Ama hiç benzemiyor anlamadım

7 CEVAP

Mantar olabilir

CansuMikey

Akneye benziyor gibi

Elmas35

Pire dışkısı da olabilir. Tırnağınızla aldığınızda dökülüyorsa dediğim gibi dışkıdır. Daha önce sokaktan bir kedide de bu şekilde siyahlıklar vardı ve veteriner hekim dışkı olduğunu demişti.

golsahyildirim

Kedi aknesine benziyor, geçmiş olsun.

golsahyildirim

Kedi aknesi ise eğer, kabuk gibi oluyor, soyabiliyorsanız kedinizin canını acıtmadan soyup sirkeli su veya kedi ağız temizleme losyonu ile pansuman yapabilirsiniz.

HaleSebnem

Yüksek ihtimal kedi aknesi gibi gözüküyor. Multiway Clean Antiseptic Spray i ilk hafta sabah akşam gazlı beze sıkıp hafifçe bastırarak temizlerseniz geçecektir. Kedisi olan herkesin evinde bulunması gereken bir üründür.

Yardımlarınız için çok teşekkür ederim kedi aknesine benziyor gerçekten de deneyeceğim sağ olun