Kedim Tuvaletinde Sorun Yaşıyor?

premses

Cumartesi gece ateşini fark etmemizle veterinere koştuk. Röntgen çekip(Barsaklarının dolu göründüğünü),kan aldılar(anemisi olduğunu) ve yaklaşık 6 tane iğne yaptılar.
O geceden beri çok mutsuz kelebeğim tabi tahmin edersiniz ki bizde.Ne yapacağımızı şaşırdık.Doktoru demir,antibiyotik ve ishal ilacı verdi. İçmek istemiyor.
Yorumlara çok ihtiyacımız var. İstanbul avrupa tarafında iyi dediğiniz bir veterinerde olabilir?

7 CEVAP

aycacetin2472

Bu. Konunun tuvaletle ne ilgisi var

İlaçları içmesi lazım ki iyileşebilsin, sıvı eksikliği olmamasına dikkat edin, bundan dolayı bağırsakları dolu olabilir. Bir anda 6 tane iğne onda halsizlik yaratmış olabilir, devamında vete danışın. Kendini temizlerken yuttuğu tüyleri çıkaramamış olabilir. Kansızlığın sebebi maması olabilir, kaliteli mamalardan kullanın. Bu siteye de bir bakabilirsiniz

Minnak53

Kabız sanırım ondan tuvalette sorun yaşıyor yazmış olabilir ben istanbul avrupa yakasında vetim kağıthanede vede memnunum dilerseniz veririm telini geçmiş olsun:(

Queeninannesi

Avrupa yakasında ibb fatih hayvan hast. Var çok ilgililer ve hayvanlara önem veriyorlar iyice araştırıyorlar tavsiye ederim

Nayeli

Hangi semttesiniz ?ona göre vet söyleyeceğim
İlaç hap mı, şurup mu?
En önemlisi ilaçlarını alması, ilacın ne olduğunu söylersen tavsiyede bulunabilirim .

tika_waylan

Cok fazla igne vurulduklarinda biraz mutsuz ve bitkin oluyorlar normaldir ilavlarini almalo bir sekilde zorlayin. Benim bildigim Avcilar vet fakultesi iyi yakinsa gidebilirsiniz. İnsallah iyi olur sorunun kaybagini ogrenip onu da cozun neden anemi var ishal olmus vs.

Havanese_Siri

şurupsa mamasına karıştırmayı deneyin içmesi için ama mutlaka içsin