Kedi Kumu Küreği Arayanlara Önerim (Kesinlikle Bakın)

Anonymus386040

Bilirsiniz ince taneli kum kullananların en büyük problemlerinden birisi kum küreğidir. Çünkü piyasadaki küreklerin yüzde 99'u işe yaramıyor ciddi anlamda. Aralıkları çok geniş olduğu için küçük küçük çiş taneleri kalıyor, bu da zamanla kokuya yol açıyor.

Ben Trixie markasının bu kum küreğini KESİNLİKLE ÖNERİYORUM eğer ince taneli kum kullanıyorsanız. Gerçekten bu kürek sayesinde koku problemim falan kalmadı. Zaten nemli bir yerde yaşamadığım için ve kapalı tuvalet kullandığım için koku sorunum yoktu ama bu kürekle en ufak bir problem bile kalmadı. Eminim siz de o küçük tanelerini almanın faydasını göreceksiniz.

UYARI !!! Aynı ürünün bir de Moderna olanı var. Moderna markalı ürünü SAKIN ALMAYIN. Aralıkları o kadar ince ki ince taneli kumu bile asla eleyemiyorsunuz.

Örnek olarak 2 fotoğraf koydum. Birinci fotoğrafta almanızı tavsiye ettiğim Trixie markasının küreği var. İkincisi ise sakın almayın dediğim Moderna markasının küreği var.

11 CEVAP

Anonymus386040

Eklemeyi unutmuşum bari buradan yazayım. Zaten fotoğraflardan bile Moderna markasının küreğinin kumları eleyemeyecek kadar dar olduğu görülüyor. İnce taneli kum kullanıyorsanız Trixie'nin bu küreğini alın, asla pişman olmayacaksınız buna eminim.

Renklipati

Benimde aradığım kürek bendeki de geniş aralıklı, böyle dar araklı da lazım hangi site burası acaba girip alayım

Anonymus386040

h e p s i burada sitesinden bulabilirsiniz

Seymaaacaan

Küçük delikli lion kum küreği vardı bir de sapında kedi şekli olan, o bundan daha ucuz onada bakabilirsiniz :)

berkeozdede

Ben trixie değil ama ince aralıklı kürek kullanıyorum. Önce büyük kürekle topluyorum. Küçük kalıntıları İnce kürekle kullanıyorum

Anonymus386040

Bu kürek gerçekten ince taneli kum kullananlar için kurtarıcı bir ürün bence

pablopicasso

V şeklinde olanlardan kullanıp, memnun kalan var mı?

Anonymus386040

Bunu da yukarı çıkarmak istiyorum. Gerçekten ihtiyacı olan vardır belki.

AhmetOlgun

teşekkürler

Renklipati

Tamamdır teşekkürler

Anonymus386040

Evet onu biliyorum ama açıkçası plastiği çok kötü. Ben onu aldığımda 1. haftada kırılmıştı. Benim önerdiğim küreği aylardır kullanıyorum hiçbir problem yok