2 Haftalık Yavru Kedinin Gözleri Acilmiyor

2 haftalik kedimiz var annesi besliyor yaliyor yuzunude dun iki gozunude acmisti simdi birini açamıyo. Soguk caya pamuk batirip bi kac kez goz cevresini sildim ama ise yaramadi ne yapmaliyim??

4 CEVAP

göz damlası direk açıyor çünkü biz yapmıştık

Luckyssss

Bizim bahceye yavrulamisti annem ben yokken acilmayan gozleri yağla gozune pansuman gibi bisey yapmis oyle acmis gozlerini ertesi gün yattigi yer temiz titiz olmali yoksa gozleri iltihap olabilir ben duzenli olarak temizliyodum

Tobrased iyi açıyor eczanelerde satılıyor ucuz zaten

Hangi goz damlasi nerden alabilirm